Hobbystycznie o Modelarstwie, Modelach Plastikowych

Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych to inicjatywa bliska sercu każdego, kto chociaż odrobinę interesuję się modelarstwem. Grupa ta prężnie działa w świecie modelarskim i od wielu lat odnośni znaczące sukcesy na polu modelarstwa redukcyjnego. Bierze także udział w licznych uroczystościach i konkursach związanych z wystawą modeli plastikowych. Nie inaczej było w Łasku, gdzie w dn. 14-15 września Stowarzyszenie wzięło udział w III Festiwalu Modeli Plastikowych. Na imprezie zostało wystawionych kilkaset modeli, które zachwycały techniką wykonania i kunsztem precyzji. Takie festiwale pełnią również funkcję praktyczną, można na nich podpatrzeć ciekawe techniki, zapytać o radę bardziej doświadczonych kolegów, podszkolić się w wykonywaniu podstawowych elementów. Są także punktem zaczepienia dla wszystkich chętnych, którzy szukają jeszcze swojej pasji.

Grupa modelarzy z Inowrocławia mogła pochwalić się wieloma wyróżnieniami oraz nagrodami specjalnymi. Uczestnictwo w festiwalu inowrocławscy modelarze połączyli także z wizytą w bazie lotniczej w Łasku, gdzie stacjonują F-16. Można tam również zobaczyć samoloty takie jak: Bies, Orlik, Iryda, MiG-15, MiG-21, MiG-29. Zobaczenie na żywo modeli, które potem przedstawia się w postaci eksponatów z pewnością pomaga zadbać o detale i precyzję wykonania.

Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych planuje także wziąć udział w największej imprezie modelarskiej świata – wystawie w Telford, która odbędzie się na początku listopada w Anglii.

Do tej pory zrzeszeni członkowie stowarzyszenia mogą pochwalić się 98 medalami i wyróżnieniami w konkursach modelarskich, 20 pucharami i nagrodami specjalnymi w imprezach modelarskich.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s