Hobbystycznie o Modelarstwie, Modelach Plastikowych

Zaraź dziecko pięknym hobby

Nasze dziecko ma kilka lub kilkanaście lat. Jesteśmy zabiegani, ciągłe sprawunki, obowiązki w pracy, zakupy… Nawet nie wiadomo kiedy przyszedł grudzień i czas przygotowania się do świąt Bożego Narodzenia. Tymczasem nie przejmujemy się sprzątaniem, gotowaniem, przyjmowaniem gości. Martwimy się i zastanawiamy co kupić naszym pociechom by choć na chwilę oderwać je od telewizorów, komputerów, mp3. W czasach zelektronizowania niemal wszystkich aspektów życia ciężko znaleźć chwilę na spędzanie czasu razem, wspólne robienie czegokolwiek, rozmawianie. I tu mamy dla was rozwiązanie. Jeśli kiedykolwiek nie wiedzieliście co kupić własnemu dziecku to mamy świetny pomysł. Tego na pewno nie ma, to będzie nowość i hit, gdy wróci po świętach do szkoły i opowie co zostało mu podarowane. Nasz pomysł to nowe, świetne, kreatywne hobby – składanie modeli.

Modelarstwo to nie tylko zajęcie dla chłopców. Również dziewczynki znajdą coś dla siebie, a dzięki wrodzonej precyzji i dokładności mogą świetnie sobie radzić. Gama modeli jest bardzo szeroka, w szczególności płeć męska może się wykazać i dzięki swojej pasji i pracy może bez problemu zgromadzić piękne i niepowtarzalne kolekcje. Składanie modeli jest pracochłonne i wymaga dużego zaangażowania. To właśnie podczas świąt dysponujemy większą ilością wolnego czasu, możemy pomóc swojemu dziecku w tworzeniu małego dzieła, przy okazji ucząc go samodzielności, kreatywnego myślenia, radzenia sobie z prostymi problemami. Duma po skończeniu modelu jest nie do opisania, a czas wspólnie spędzony wzmacnia więzi rodzinne, wzajemne przywiązanie i po prostu przyjaźń między dzieckiem, a rodzicem.

Modele są bardzo różnorodne, z zachowaniem różnych poziomów trudności, dotyczące wielu gałęzi. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przy okazji zmniejszy czas, jaki dziecko poświęca komputerowi czy telewizorowi, zajmie się czymś miłym i pożytecznym.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s